У Франківську встановлять анотаційну дошку актору Сергію Романюку

 В Івано-Франківську встановлять нову анотаційну дошку. Про це стало відомо сьогодні, 17 грудня, на виконавчому комітеті.

Так, члени виконкому проголосували за встановлення пам’ятної дошки Народному артисту України Сергію Романюку. Вона буде розташовуватись на фасаді будинку на вулиці Вагилевича,3.

Нагадаємо, що Романюк помер 3 березня 2019 на 65 році життя. В останню путь народного артиста України прийшли провести десятки людей.

Довідка: Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в українському місті Кривому Розі Дніпропетровської області. Дитинство пройшло у Новограді-Волинському Житомирської області — сюди переселилися батьки у 1961 році.

Закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Ів. Франка (1973 р.). З 1972 року — актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Багато знімався в кіно.

У 2018 році він повернувся до франківського театру та зіграв роль П‘єра-Огюста Ренуара у виставі «Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує».

Знявся в кліпі групи ВІА «Гра» – «Биология» (2004). Актор знявся у більш ніж 40 фільмах. Найбільш відомі фільми: «Роксолана», «Чорна Рада», «День народження буржуя 2», «Мамай», «Повернення Мухтара 2», «Іван Сила». Також він зіграв роль Митрополита Андрея Шептицького у фільмі «Владика Андрей».

Сергій Романюк зіграв понад 100 ролей у театрі і кіно та був одним із найвідоміших українських акторів. Про своє творче кредо, про те, що бракує сучасному театру, про ролі кілера і митрополита та зйомки у Звяґінцева два роки тому він розповів «Галицькому кореспонденту».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!