У Франківську встановлять три автоматичні дефібрилятори в громадських місцях

 • Три автоматичні дефібрилятори передав благодійний фонд на потреби Івано-Франківська.

  Прилади планують розмістити в громадських місцях. Доступ до них буде цілодобово, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Факти”.

  “В Європі ці автоматичні дефібрилятори є на кожній зупинці. І люди володіють цими навичками, тому що ніхто не застрахований від зупинки серця. Причини можуть бути різні: серцево-легеневі захворювання, інсульт і тромб. І у нас є лише 3-5 хвилин, щоб відновити його роботу. А відновити роботу серця можна лише за наявності дефібриляторів і розуміння, як робити непрямий масаж серця”, – говорить голова фонду Smart Medical Aid Ірина Рибінкіна.

  Цим навичкам може навчитися кожен. Дефібрилятори настільки прості у використанні, вони самі дають голосові підказки. Є схематичне зображення дій. Найбільша проблема – це страх підійти до людини, яка потребує допомоги, та мати доступ до приладу, який може врятувати життя.

  Це всеукраїнська акція. Раніше такі ж провели у Дніпрі та Львові. Там також передали по три прилади і розмістили їх у людних місцях. До прикладу, у Франківську один із дефібриляторів розмістять у драмтеатрі. Наступним містом, яке отримає дефібрилятори після Івано-Франківська, стане Ужгород.

 • Нагадаємо, Коломийська лікарня отримала благодійну допомогу з Чехії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!