У Франківську встановлять тисячу контейнерів для сортування сміття

 • Івано-Франківськ активно продовжує світову практику вторинної переробки сміття. Для цього у місті встановлюють спеціальні контейнери для збору сировини – паперу, скла, пластику. Зараз майже всі сміттєві майданчики міста обладнані такими баками.

  «Прийняте рішення виконавчого комітету стосовно програми сортування сміття. Адже це зменшує навантаження на сміттєзвалище. До того ж плануємо з часом встановити сортувальну лінію на нашому «Полігоні». Всі витрати на встановлення контейнерів та переробку сировини бере на себе підприємство «Віза-вторма», з яким у нас укладено угоду. Продовжуватимемо програму і на всіх майданчиках для сміття встановимо контейнери для сортування нового закритого типу. Надзвичайно втішений, що дедалі краще іванофранківці усвідомлюють важливість переробки сміття», – розповів міський голова Руслан Марцінків, інформує прес-служба МВК.

  Зі слів Ігора Іваника, директора компанії «Віза-вторма», в місті встановлено близько 300 контейнерів для сортування, третина з них, 68 штук, – закритого типу. Є намір розширити їхню кількість до 1000 одиниць. Муніципальна інспекція з благоустрою часто координує роботу підприємства, підказує місця, де такі баки будуть доцільні.

  Меморандум про співпрацю з міською радою підписали чотири місяці тому. Згідно з умовами підприємство взяло на себе обов’язок розмістити та обслуговувати контейнери вторпереробки. Вторинну сировину сортують, приміром макулатуру ділять на 15 видів, згідно зі стандартизацією, скло – за кольором. Потім вантаж відправляють на заводи-переробники.

  Читайте також: Калуська ТЕС тоне у горах сміття.

  bak bak2 bak3

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!