У Франківську викрили ще один заклад, в якому продають алкоголь неповнолітнім

 • Нещодавно робоча група з питань виявлення фактів продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім “спіймала на гарячому” БАР “Мангал”, який знаходиться за адресою: вул. Гетьмана Мазепи, 36.

  Про це вони повідомили на сторінці «Тверезий Франківськ» у соціальній мережі.

  «У закладі виявлено двох неповнолітніх осіб за розпиванням алкогольних напоїв.

  З адміністрацією закладу проведено профілактичну бесіду та відібрано пояснення з приводу зазначеного інциденту. Представниками сектору ювенальної превенції ГУ НП складено протокол за статтею 156 кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім», – йдеться у повідомлені.

  Також вони звертаються із проханням до Державної фіскальної служби у м. Івано-Франківськ звернути увагу на той факт, що за вказаною адресою (Г.Мазепи, 36) знаходиться заклад БАР “Мангал”, а у ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями за даною адресою зазначений заклад “Кафе Пальміра”.

  Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.

  Нагадаємо, що раніше продаж алкоголю неповнолітнім вияивли  у самісінькому серці міста на усім знаній “стометрівці” в кафе ПАБі “BIERKELLER”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!