Чергова зміна Івано-Франківської рятувально-водолазної станції здійснила чотири рейди моточовном на міському озері.
Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише “Галицький кореспондент“.
Під час рейду не допустили до купання в небезпечне, заборонене місце, (басейн міського озера, глибина якого 3-4 метри) двох дітей, віком 10-12 років, які були без нагляду дорослих.
Із дітьми провели профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Після зауваження рятувальників діти покинули небезпечне місце та територію
водойми.
Нагадаємо, у поліції розповіли деталі загибелі 12-річного хлопчика, який впав у річку Черемош
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSC08211-800x600.jpg)