У Франківську виявили два незаконні заклади для людей похилого віку

 • Сьогодні, 27 січня, заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук провела нараду щодо виявлення і встановлення фактів надання соціальних послуг із проживання та утримання людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  Питання порушили у зв’язку з пожежею у Харкові, яка сталася 21 січня. Там у приватному закладі для людей похилого віку загинуло 16 осіб, повідомляє ОДА.

  За інформацією департаменту соціальної політики облдержадміністрації,  в області є 24 установи, які надають вищезазначені послуги.

  Проблемним є питання виявлення приватних і незареєстрованих надавачів таких послуг, адже згідно з чинним законодавством перевірка приміщення чи території може проводитися тільки за рішенням суду.

   «Нам необхідно продумати механізм перевірок та виявлення незареєстрованих установ, створити  робочу групу, яка б координувала проведення цієї роботи в районах і територіальних громадах області, – зауважила Світлана Онищук. – Найбільш вразливі верстви населення повинні бути під постійною увагою представників соціальної сфери, задля  забезпечення надання якісних і своєчасних соціальних послуг нашим людям».

  Представник ГУ Нацполіції в області  повідомив, що в Івано-Франківську вже виявили два такі незаконні заклади.  Найближчим часом перевірки будуть проводитися у всіх районах області. За фактами виявлених порушень внесли відповідні відомості до ЄРДР, що дозволить отримати рішення суду для перевірки.

  Нагадаємо, що у Франківську влаштували свято для літніх людей

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!