У Франківську визначили переможців конкурсу проєктів із реабілітації учасників АТО

  • Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук та першого заступника голови облради Василя Гладія відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проєктів, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій та членів їх сімей.

    Світлана Онищук зауважила, що пріоритетами цього конкурсу є підтримка учасників АТО/ООС, членів їх сімей, створення умов для їх психологічної реабілітації шляхом фізичної терапії, творчих занять із груповою та індивідуальною роботою, залучення для цього фахівців із психологічною освітою задля проведення заходів, спрямованих на їх підтримку та соціальну інтеграцію.

    Учасники повинні надати 25% загального обсягу фінансування. Внесок для їх реалізації може здійснюватися учасником у формі матеріальних чи нематеріальних ресурсів, зокрема, як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо.

    За рішенням конкурсної комісії переможцями конкурсу проєктів визначили громадські організації «Благодійний фонд «Франківський опір», ГО Івано-Франківська обласна спілка членів загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО, ГО «Воїн України», Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон».

  • Читайте також: Все життя за ним ніби полювала смерть. Коли 30-річний франківський снайпер Ярослав Чемний їхав на фронт востаннє, то казав удома: «Це мій останній раз, обіцяю». Того страшного дня, якраз на Благовіщення, щось пішло не так. До завершення служби хлопцю залишався лише тиждень. Спершу сім’ї сказали, що загинув він від ворожої снайперської кулі, а через два місяці чомусь заявили, що то був самостріл. Рідні не вірять. 

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!