У Франківську вже десять проектів подалися на конкурс для співфінансування

 • Сьогодні, 12 березня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови. Під час засідання керівник секретаріату міської ради Наталія Карабин розповіла про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у 2019 році.

  Вона повідомила, що цьогорічний конкурс вже стартував 4 березня і він має відповідний ресурс в Інтернеті, де можна знайти всю потрібну інформацію.

  «Загальна сума цьогорічного конкурсу сягає 5 мільйонів гривень. А це на 500 тисяч більше, ніж минулого року», – сказала пані Наталія.

  Посадовиця додала, що конкурс ділиться по різних категоріях.

  «Щоб взяти участь у конкурсі учасникам треба провести засідання їхнього органа чи загальні збори, де обговорять проект і розмір співфінансування: 30% від учасників та 70% від міста. Також треба написати проект, скласти кошторис і податись на конкурс. Подавати можна свої проекти до 5 квітня 16:00», – зазначила Карабин.

 • Вона пояснила, що завдяки сайту в Інтернеті всі учасники можуть спілкуватись між собою та задавати питання організаторам. Наразі 10 проектів вже подались на конкурс.

  Нагадаємо, У Бурштині минулого року тільки два будинки звернулися до міської ради щодо співфінансування робіт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!