Будуть зміни: у Франківську почали ремонтувати вулицю Української Дивізії

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з депутатом міської ради Миколою Вітенком виїхали оглянути перебіг ремонтних робіт, розпочатих на вулиці Української Дивізії.

Протягом майже 30-ти років тут не проводилось робіт. Минулого року на вулиці зробили освітлення, але дорога вже багато років потребувала капітального ремонту.

«Прийняли рішення робити двори поетапно. Поки роботи розпочали на міжбудинкових проїздах від 1 до 13 будинків. Це буде повноцінний капітальний ремонт. Розпочинаючи з питання водовідведення – до комплексного благоустрою», – каже Микола Вітенко.

Мешканка Анжеліка Струк позитивно вражена та розповідає, що сама вулиця за своїм плануванням і розташуванням дуже хороша та затишна. Але вже багато років потребувала ремонту дороги. Тепер, завдяки згуртованості мешканців вулиці та розумінням з боку влади почалися зрушення в цьому мікрорайоні. Всі налаштовані позитивно та разом активно створюють благоустрій поруч будинків.

«Минулого року на вулиці Української Дивізії було зроблено освітлення вулиці. Також мешканці вже давно просили здійснити ремонт дороги. Підрядник на днях розпочав роботи, а завершення планується до кінця літа за сприятливих погодних умов. Це ще один двір в якому зовсім скоро буде зроблено комплексний благоустрій», – каже міський голова Руслан Марцінків.

До теми: У Франківську завершують облаштування ще кількох дворів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!