У Франківську якість харчування у садочках краща, ніж у школах

 • Сьогодні, 11 квітня, під час оперативної наради у міського голови, директор департаменту освіти й науки Ігор Смаль  доповів про результати вивчення стану організації харчування дітей у навчальних закладах міста.

  Він повідомив, що спеціальна комісія перевірила 19 садочків і 12 шкіл. З’ясувалося, що якість харчування у садках набагато краща, ніж у школах. Смаль пояснює це тим, що у садочках медсестри входять до складу педагогічних колективів і їхній функціональний обов’язок полягає також і в контролі за якістю харчування. В той час у школах медсестри не входять до педколективів і відсторонюються від цього процесу.

  “Серед 12 обстежених шкіл у більшості і дирекція, і підприємець знайшли спільну мову і якість харчування на належному рівні. Але є декілька шкіл, де дирекція самоусунулася від контролю за якістю, продукція зберігається не належним чином і не має повного асортименту страв. Є випадки, коли підприємці, які виграли тендер, не належним чином ставляться до своєї роботи”, – розповів Ігор Смаль.

  Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що неналежна якість харчування є у школах №21, №22, №24. Також проблеми є у школах №13 та №19. Тому він дав протокольне доручення провести нараду з медсестрами у школах, щоб вони контролювали якість харчування дітей.

  Смаль також зазначив, що відповідну нараду проведуть і з директорами шкіл, адже про деяких складається таке враження, що вони далекі від контролю за якістю харчування. Крім того, він повідомив, що були проведені соціологічні опитування як серед батьків, так і серед дітей щодо якості харчування у школах. З’ясувалося, що більшість з них задоволені харчуванням, окрім тих шкіл, до яких є зауваження.

  Мер наголосив, що варто відновити акцію “Купуй своє”.

  “Треба відновити акцію “Купуй своє”, тобто івано-франківське. Бо, даючи заробити нашим підприємствам, збільшуються податки і кількість робочих місць”, – акцентував Марцінків.

  Нагадаємо, МОН просить не закривати позашкільні заклади.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!