У Франківську Юрій Андрухович поділився історією створення “Коханців юстиції”

 • Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківську відомий український поет, прозаїк, перекладач та есеїст Юрій Андрухович зустрівся зі своїми шанувальниками.

  Зустріч за кавою та чаєм відбулася у рамках проекту “Назустріч улюбленому письменнику”. У проекті задіяли 10 відомих прикарпатських авторів, а на зустріч потрапляють віддані шанувальники, котрі відповіли правильно на тестові запитання про життя та творчість автора. Книгу в подарунок та здибанку із автором виграло 75 людей.

  Основною темою розмови стала остання книга його авторства – “Коханці юстиції”, яка за невеликий період часу викликала шквал емоцій та обговорень. Уже навіть йшлося про її екранізацію.

  “Це був початок літа, 90-ті роки, в мене видався вільний день від сесії. Я сів писати і через кілька годин вирішив, що маю готове оповідання, його опублікували в одному з перших “Перевалів”. Тоді я не сподівався, що це буде роман, я думав, що цей твір вичерпав себе. Друге оповідання було про злочинця, і я вирішив, що про ці постаті варто писати: нехай вони будуть з різних епох та міст, але щось їх об’єднує”, – поділився історією створення Юрій Андрухович.

  Постаті у книзі – реальні і для їхнього створення було опрацьовано безліч документів. Втім, автор не заперечує того, що присутні в романі і вигадки.

 • Читайте також: Тарас Прохасько розповів франківцям про внутрішню матрицю і зброю масового враження

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!