У Франківську з підпільного цеху вилучили підроблений алкоголь на 250 тисяч гривень

  • Працівниками податкової міліції в ході проведення операції «Акциз-2017» виявлено та припинено діяльність чергового підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це повідомили в оперативному управлінні Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

    Як встановили правоохоронці, у одному із житлових приміщень, розташованому на околиці м. Івано-Франківська, здійснювалось незаконне виготовлення алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, інформує прес-служба ДФС.

    Під час проведених заходів податкові міліціонери виявили та вилучили понад 200 літрів рідини із різким запахом спирту, майже 100 ящиків горілки різних торгових марок, в яких знаходились пляшки по 0,5 літри кожна, марковані марками акцизного податку невстановленого взірця, 21 пакет з горілкою в тарі Bag-in-Box ємністю 10 літрів кожний без марок акцизного податку, марки акцизного податку невстановленого взірця, інші комплектуючі та обладнання для виготовлення незаконної продукції.

    Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей склала 250 тис. гривень.

  • Нагадаємо, У Франківську хочуть заборонити торгувати алкоголем після 22.00

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!