У Франківську з підвалу багатоповерхівки вкрали арматуру та лічильники (фото)

 • Про те, що останнім часом поширилися випадки розкрадання зловмисниками з підвальних приміщень багатоповерхівок теплових лічильників та запірної арматури, неодноразово наголошували під час оперативних нарад у міського голови Руслана Марцінківа.

  Як пише пресслужба “Івано-Франківськтеплокомуненерго”, станом на 5 жовтня у житловому масиві «БАМу» вже зафіксували викрадення теплового обладнання у 26 житлових багатоповерхових будинках.

  “Саме таку ситуацію зареєстрували працівники теплового району №2 вранці 6 жовтня за адресою вул. Мазепи, 175 д. На місце злочину викликали представників компанії «Комфортний дім», повідомили також і представників поліції”, – йдеться в дописі.

  Як розповідає майстер теплового району Василь Колодій, який обслуговує багатоповерхівки в районі «БАМу», злочинці, імовірно, витягнули захисну решітку з вікна, що дало можливість їм проникнути до приміщень, де встановили елеваторний вузол.

  “Вхідні двері залишилися зачиненими і неушкодженими, а ось захисної решітки не стало взагалі, як і не було в природі. Зловмисники викрали всю запірну арматуру на внутрішньобудинкових лініях, зникли і фільтр, і накидні гайки для приєднання приладу обліку теплової енергії”, – зазначають у підприємстві.

  У “Теплокомуненерго”  пишуть, що зважаючи на ситуацію,  питання вчасного підключення цього будинку до тепла стає досить проблематичним. Адже необхідно буде провести тендерну закупівлю викраденого зловмисниками обладнання в цьому житловому масиві.

 • “А таких випадків, як зазначили вище, у житловому районі «БАМу», на превеликий жаль, за останній час зафіксували чимало. Викрадена запірна арматура – це кольоровий метал, який має значно вищу вартість у пунктах прийому брухту”, – повідомляє пресслужба.

  Читайте також: у Надвірній розшукують малолітніх крадіїв, які поцупили світильники з фонтану

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!