У Франківську з’явилася “читаюча” експозиція

В Івано-Франківську, у дворику позаду готелю Дністер, в арт-просторі “Шевченко 3” відкрилася фотовиставка Ганни-Анастасії Мельничук та Дениса Квасова.

Виставка відбувається вперше на відкритому просторі в рамках інформаційної кампанії «Все починається із бібліотеки» за підтримки Громадської організації “Інститут політики та урядування” та Посольства США в Україні. З вересня такі експозиції виставлятимуть в інститутах та університетах міста.
Організатори розповіли, що це своєрідний експеримент – подивитися через об’єктив фотокамери на сучасного читача і сам процес читання. Ганна-Анастасія Мельничук не заперечує, що електронні книги частково замінюють паперові, але дуже багатьох ця заміна не влаштовує, тому люди не полишають паперову книгу. “Адже «стара» книга має свою естетику, свій смак і навіть свій запах. І, навіть, свою мудрість. А сама людина, яка читає несе в собі певну естетичну красу”,- переконана Ганна-Анастасія Мельничук.

До улюблених книг Дениса Квасова належать “Кобзар”, “Конституція України” і “Кастанеда”. Їх фотограф читав вже не раз. Для Ганни-Анастасії Мельничук у пріоритеті залишається “Жага до життя” Ірвіна Шоу.

У “читаючій” експозиції представлено 25 фоторобіт, які зроблені у стінах бібліотеки франківського медичного університету, книгарнях, кав’ярнях.

Нагадаємо, Працівниця франківської книгозбірні виграла грант на пропагування бібліотечної справи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!