У Франківську за 120 тисяч зробили тимчасовий дах у будинку, який постраждав під час пожежі

 • Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківську відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього прийняли рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету.

  Так, виконком вирішив дати 120 тисяч гривень департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою для проведення відновлювальних робіт дахового накриття будинку №6 на площі Міцкевича.

  Нагадаємо, що цей дах постраждав через пожежу, яка трапилась 17 квітня. Загоряння сталось близько 03:30 на горищі чотириповерхового житлового будинку. Під час пожежі рятувальникам вдалось врятувати одну людину, а ще двох осіб – евакуювати.

  Головний комунальник міста Михайло Смушак пояснив, що через згорілий дах і постійні дощі людям затоплювало квартири. Тому вони зробили тимчасовий дах.

  «А далі мешканцям потрібно буде скинутися грошима, щоб зробити повний ремонт. Можливо місто також допоможе у цьому», – пояснив Смушак.

 • До слова: нещодавно мешканці будинку №6 приходили на прийом до міського голови Руслана Марцінківа. Вони попросили у мера допомоги. На це франківцям відповіли – місто готове дати матеріали для повноцінного ремонту, проте люди самі мають знайти фірму, яка виконуватиме роботи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!