У Франківську за добу горіли чотири ліфтові шахти, врятовано жінку

 • Учора, 4 листопада, в Івано-Франківську було чотири пожежі у ліфтових шахтах на одній з вулиць міста. Деталі події, схожої на умисний підпал, повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

  О 12.19 повідомили про першу пожежу у ліфтовій шахті в багатоповерхівці на  вул. Молодіжній. На пожежі з ліфта, який застряг на п’ятому поверсі врятовано жінку та виведено на свіже повітря з верхніх поверхів дві особи. Вогнем було також пошкоджено електрокабелі. Попередня причина виникнення пожежі – встановлюється. Збитки: прямі – встановлюються, побічні – 40000 грн.

  Вже о 13.22 на Молодіжній знову сталася пожежа в ліфтовій шахті дев’яти поверхового житлового будинку. На пожежі виведено на свіже повітря шість мешканців будинку. Вогнем пошкоджено електрокабелі. Попередня причина виникнення пожежі – встановлюється. Збитки: прямі – встановлюються, побічні – 40000 грн.

  О 13.37 в Івано-Франківську шахта ліфту зайнялася вже  на  вул. Миколайчука. Вогнем пошкоджено електрокабелі. Попередня причина виникнення пожежі – встановлюється. Збитки: прямі – встановлюються, побічні – 40000 грн.

  О 15.52 знову горів ліфт на Молодіжній.  Працювала 1 ланка ГДЗС для випуску диму з під’їзду. Вогнем пошкоджено електрокабелі. Попередня причина виникнення пожежі – встановлюється. Збитки: прямі – встановлюються, побічні – 40000 грн.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!