У Франківську за понад 2,5 мільйони придбають будинок для дітей-сиріт

 • Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося чергове засідання обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Було розглянуто питання щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

  Під час вивчення наданих матеріалів та обговорення їх членами комісії визначено напрям використання субвенції в сумі  2 598, 769 тис. грн на придбання житлового будинку для дитячого будинку сімейного типу за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Меморіальна, буд. 6.

  Кошти виділятимуться в межах передбачених на реалізацію Регіональної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки.

  Додамо, що в цьому році було прийнято рішення про виділення коштів на придбання житлових приміщень для створення двох дитячих будинків сімейного типу та на придбання житла для п’ятьох дітей-сиріт, осіб з їх числа.

 • Нагадаємо, Двоє дітей-сиріт із Прикарпаття отримали житло

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!