У Франківську за жорстоке вбивство судять туркмена Ельдара Астанова

Сьогодні, 10 листопада, в Івано-Франківську розпочався розгляд справи Ельдара Астанова, студента медичного університету, якого підозрюють у жорстокому вбивстві дівчини з Болгарії.

Нагадаємо, у червні тіло зниклої студентки з Болгарії Дишлі Елі Зії знайшли у валізі в озері на Франківщині. Причиною смерті стала черепно-мозкова травма, також у неї були численні переломи. Дівчину “спакували” у валізу. Її речі і мобільні телефони були заховані в іншому місці.

Головним підозрюваним у вбивстві є Ельдар Астанов, її колишній хлопець, 12 червня юнака помістили в ізолятор.

Читайте також: Він має здавати сесію: адвокат Ельдара Астанова просить для свого підзахисного домашнього арешту.

Підозрюваного доставили до зали суду. На стороні потерпілої у суді повинен був виступити Дішлі Осман, брат загиблої, проте на засідання він не прибув, про причини неявки попередньо не повідомивши. За його відсутності підготовче засідання вирішили перенести

Втім, суддя Дмитро Руденко зазначив, що строк утримання Астанова під вартою спливає 13 листопада, тож необхідно обрати новий запобіжний захід або продовжити попередній. Прокурор Сергій Боровий попросив суд залишити підозрюваного у СІЗО. Захисниця Ельдара Астанова Тетяна Булін-Соколова, в свою чергу, заявила, що підозри необґрунтовані, і міру запобіжного заходу слід змінити на домашній арешт.

Суд вирішив продовжити утримування Ельдара Астанова під вартою на 60 днів. Розгляд справи продовжиться 28 листопада о 13:30.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!