У Франківську затвердили оплату за навчання у мистецьких закладах (ЦІНИ)

 • Сьогодні, 17 серпня, виконавчий комітет міської ради погодив запропонований директорами початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів розмір щомісячної плати за навчання.

  За словами директора департаменту культури Надії Загорської, майже в усіх містах вже підняли ціни. Тому в Івано-ФраНківську також піднімають вартість оплати, але не набагато.

  РОЗМІР щомісячної плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста Івано-Франківська: 1. Гітара – 190 грн. 2. Сольний спів – 190 грн. 3. Фортепіано – 165 грн. 4. Скрипка – 85 грн. 5. Альт, віолончель, контрабас – 60 грн. 6. Народні інструменти – 75 грн. 7. Саксофон – 165 грн. 8. Флейта, кларнет, сопілка – 75 грн. 9. Гобой, фагот – 60 грн. 10. Мідні духові та ударні інструменти – 60 грн. 11. За навчання в дитячій хореографічній школі – 145 грн. 12. За навчання в дитячій художній школі – 100 грн. 13. За навчання в групах, що працюють на засадах самоокупності (2 год. на тиждень) – 180 грн. 14. За навчання в групах, що працюють на засадах самоокупності (3 год. на тиждень) – 270 грн.

  ПІЛЬГИ: Звільняються від оплати за навчання на 100%:

  1.1. Діти з багатодітних сімей; 1.2. Діти із малозабезпечених сімей; 1.3. Діти-інваліди, яким не протипоказане навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (за висновком медичної комісії); 1.4. Діти-сироти; 1.5. Діти, позбавлені батьківського піклування.

  2. Звільняються від оплати за навчання на 100 відсотків: 2.1. Діти, матері яких нагороджені орденом «Мати-героїня»; 2.2. Діти інвалідів та учасників бойових дій, осіб репресованих органами МВС, КДБ і судами за національно-патріотичні, релігійні та інші переконання і дії; 2.3. Діти військовослужбовців дійсної служби, які загинули при виконанні службових обов’язків, або стали інвалідами І-ї чи ІІ-ї групи; 2.4. Діти, тимчасово переселені з території проведення АТО; 2.5. Діти батьків, у яких розмір коштів, що припадають на одного члена сім’ї на місяць, не перевищує розміру мінімальної заробітної плати; 2.6. Особливо обдаровані діти – лауреати міжнародних та всеукраїнських фахових конкурсів (за зайняте І, ІІ, ІІІ місце).

 • 3. Звільняються від оплати за навчання на 50 відсотків: 3.1. Діти батьків-інвалідів праці та загального захворювання І-ї і ІІ-ї групи; 3.2. Діти-напівсироти (при втраті одного з годувальників); 3.3. Особливо обдаровані діти – дипломанти міжнародних і всеукраїнських фахових конкурсів а також переможці обласних та міських фахових конкурсів (за зайняте І, II, III місце).

  4. Учні, які навчаються грі одночасно на двох музичних інструментах або навчаються одночасно в двох початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста, вносять плату за навчання за один інструмент (за навчання в одному закладі) в повному розмірі, за другий – в розмірі 50 відсотків, при цьому 100% коштів вноситься за навчання, де встановлена більша плата.

  5. При наявності двох і більше учнів з однієї сім’ї, які навчаються в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста, плата вноситься в повному розмірі за одного учня і 50 відсотків – за інших, незалежно від того, навчаються вони в одному чи в різних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста, при цьому 100% коштів вноситься за навчання, де встановлена більша плата.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!