У Франківську жінка лишила дитину на незнайомця і пішла святкувати: допомогли муніципали (ФОТО)

Вчора у одному з дворів неподалік вокзалу працівники патрульної поліції виявили малолітню дитину без нагляду. На місце також прибули працівники відділу громадського порядку муніципальної інспекції, що патрулювали цю територію.

Під час опитування свідків встановили, що хлопчика туди привів невідомий чоловік і залишив. Згодом муніципали за описом оперативно затримали чоловіка в одному із закладів на території Привокзального скверу, де він розпивав спиртні напої.

Чоловік повідомив, що дитину на нього залишила невідома йому жінка у квартирі його знайомої, а сама кудись відлучилася. Згодом він кинувся на пошуки матері дитини, але без успіху. Також чоловік вказав адресу, за якою перебував у компанії жінок.

На місце виїхали працівники муніципальної інспекції та поліцейські-ювенали, що оперативно прибули на виклик. У квартирі виявили матір хлопчика та власницю помешкання, котрі відходили від святкування, і навіть не звернули увагу на зникнення хлопчика.

Поки тривали пошуки матері, інспектори муніципальної інспекції спільно з працівниками ювенальної превенції опікувалися хлопчиком.

Зрештою, на матір хлопчика склали відповідні матеріали, які будуть направлені за місцем проживання жінки у відповідні служби.

Нагадаємо, у франківській квартирі зачинилася дитина – знадобилася допомога рятувальників

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!