У Франківську жінка, яка живе у двічі проданій квартирі, шукала справедливості в суді

 • Сьогодні, 25 червня, в апеляційному суді Івано-Франківської області відбулось слухання щодо квартири, на яку претендують одразу дві родини.

  Жителька Івано-Франківська Віра Бойчук подала позов до будівельної фірми «Кредо-ІФ» та громадянки Ганни Дранчук, щоб скасувати укладену між ними угоду про купівлю-продаж квартири. У цій квартирі наразі живе сім’я позивачки.

  Віра Бойчук вважає, що її обманули. Вона купила цю квартиру в новобудові на вулиці Ленкавського, 4а в 2014 році за договором переуступки через агентство нерухомості «Домолюкс». Про те, що на цю ж квартиру претендує ще одна «власниця» Ганна Дранчук, Віра дізналась аж у 2016-му.

  У березні 2018 року Івано-Франківський міський суд не задовольнив позовних вимог Віри Бойчук і не скасував договір купівлі-продажу квартири, в якій вона проживає. Головуючий на суді Леонід Островський повірив словам представників ТОВ «Кредо-ІФ», які в судовому засіданні заперечили факт продажу спірної квартири позивачу і оплати за неї.

  Віра Бойчук, яка живе у двічі проданій квартирі, оскаржує рішення міського суду. Вона каже: операцію продажу було здійснено у вихідний день, кошти не було переказано, немає ніяких підтверджень отримання грошей фірмою від Дранчук.

  Вона додає, що відповідачка купила квартиру у пана Приймака ще у 2013 році, і сама Ганна Дранчук на жодне судове засідання не з‘явилася.

  Представниця «Кредо ІФ» Інна Куриляк зазначила, що квартиру вони продали Дранчук ще у 2013 році, а у 2014 Дранчук прийшла з батьками і тоді передали кошти. Вона стверджує, що Бойчук грошей фірмі не давала. Суддя Василь Фединяк на це відповів, що представниця власноруч підписувала договір купівлі-продажу квартири для Віри Бойчук.

 • Апеляційний суд вирішив задовільнити скаргу позивачки частково. Право на квартиру № 37 залишили за Бойчук, а договір з Дранчук на цю квартиру визнають недійсним.

  Читайте також: Справа Дири: скільки коштує життя тата?

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!