У Франківську зібрали 55 продуктових наборів для самотніх людей

16 грудня, в рамках акції «Давайте творити добро разом» на Вічевому майдані відбулась концертна програма. Усі присутні мали можливість подивитись міні-театральні виступи маленьких акторів кіно школи «MovieX», послухати пісні та потанцювати. Також кожен охочий міг долучитись до акції –  принести продукти або здати кошти, за які буде придбане все необхідне.

До слова, акція «Давайте творити добро разом» – це збір продуктових подарунків до Дня святого Миколая для самотніх людей, які перебувають на обліку міського територіального центру.

Загалом вдалось зібрати 55 продуктових наборів, з яких 9 вручили під час концертної програми. Вже 17 грудня решту подарунків офіційно передали Івано-Франківському територіальному центру, працівники якого виконають функцію помічників святого Миколая – доставлять пакунки до адресатів.

«Кількість літніх людей зростає. Зростає і відповідальність суспільства, яке має забезпечити гідну старість своїм громадянам. У сучасному світі молодь дуже мало часу приділяє старшому поколінню. Тому ми і вирішили цією акцією та символічними подарунками виявити повагу та подарувати трішки тепла старшому поколінню. Адже якою буде наша старість, багато в чому залежить від того, що сьогодні ми самі робимо для наших батьків, старших сусідів у будинку та й просто для тих, хто уособлює собою досвід і мудрість» – зазначила Ольга Мельнікова, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту молодіжної  політики та спорту міської ради.

Читайте також:

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!