У Франківську змагалися діти з особливими потребами

 • 12 січня в Івано-Франківську в міському фізкультурно-оздоровчому центрі для людей з обмеженими можливостями (вул. Симоненка, 3-в) відбулися зимові міські спортивні ігри серед молоді з особливими потребами.

  У змаганнях взяли участь 16 дітей з різними нозологіями, які навчаються у міському центрі «Дивосвіт» та територіальному об’єднанні інвалідів зору. Молодь змагалася у чотирьох дисциплінах, а саме – човниковий біг, дартс, стрибки в довжину, а також кидки кілець на влучність. Після завершення всі учасники отримали грамоти, медалі та солодкі призи.

  «Ці діти проходять фізичну реабілітацію на базі спортивного центру для дітей з особливими потребами. Загалом  у цьому залі займаються чотири групи дітей Це підлітки, в яких або слабкі нижні чи верхні кінцівки, або серцево-судинна система, в декого – є вади інтелекту», – розповіла начальник Івано-Франківського міського центрі з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Марія Василюк.

  За її словами минулого року серед дітей з особливими потребами проведено три спортивні заходи, цьогоріч – це перший старт.

  «Будемо планувати хоча б кожного місяця проводити спортивні змагання з різними віковими групами та нозологіями. В добрий час сказати, цього року нам дещо збільшили фінансування, відтак ми будемо більш активно сприяти дітям з обмеженими можливостями», – каже начальник міського «Інваспорту».

  Нагадаємо, наприкінці 2015 року в Івано-Франківську відбулася ціла низка заходів, присвячених Міжнародному дню інвалідів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!