В Івано-Франківську знову відклали cуд у “справі 85-го депутата”

 • Сьогодні, 16 січня, в Івано-Франківську продовжився розгляд судового позову Марії Ткачук до голови обласної ради Олександра Сича.

  Нагадаємо, що вже півтора роки кандидатка у депутати від “Самопомочі” Марія Ткачук намагається відібрати депутатський мандат у свого однопартійця Сергія Коцюра, оскільки його було призначено першим заступником Коломийського міського голови. Через те, що закон забороняє таке сумісництво, Ткачук пішла до суду, щоб довести, що мандат по праву належить їй. Втім, після цього вона заявила, що складе мандат, як тільки його отримає, адже “хоче справедливості, а не місця в такій облраді”.

  Минуле засідання відклали через сімейні обставини представника відповідача. Цього разу до суду також надійшло клопотання від відповідача про відкладення процесу. Суддя Ігор Главач зачитав клопотання. У ньому йдеться про долучення доказів, які свідчать про правомірність дій Олександра Сича, тому, на думку його представника, Лілії Млиниської, суд слід відкласти.

  Представник позивача Тарас Жарський зазначив, що докази мали бути долучені раніше та зіслався на норму закону, яка дозволяє розглянути справу за відсутності відповідача.

  “Сторона позивача мала час долучити докази від жовтня. У клопотанні слід відмовити”, – сказав Тарас Жарський.

  Проте суд все ж таки ухвалив відкласти справу. Її розгляд відбудеться пізніше.

  Читайте також: “Мені немає значення, який депутат сидить в залі”, – Олександр Сич про суд 85-го депутата

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!