У Франківську зустрілися випускники, які 50 років тому закінчили медуніверситет

 • Днями в залі засідань Вченої ради ІФНМУ відбулась зустріч випускників Івано-Франківського медичного інституту 1971 року.

  Майже 35 колишніх однокурсників зібралися в рідній Alma Mater, щоб зустріти колег, згадати студентські роки і просто поспілкуватися, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на  пресслужбу університету.

  Подію організував і провів доцент Дмитро Александрук, єдиний зі свого випуску, хто продовжив викладацьку і наукову роботу в університеті і 23 роки був деканом медичного факультету.

  «Нас на курсі було 267 студентів. Звичайно, хотілося побачити більше людей, але багатьох вже немає в живих, багато людей хворіють, — говорить Дмитро Александрук. — Маємо тут сьогодні однокурсників з Рівненської, Житомирської областей. Дуже тішить, що все-таки є люди, які вважають за потрібне приїхати на цю зустріч, поринути в ті часи, які були 50 років тому. Щиро дякую усім, хто приїхав сьогодні!».

  Долі випускників склали по-різному. Іванофранківка Марія Грицяк після закінчення медичного інституту за направленням три роки працювала на Житомирщині. Після того працювала дільничним терапевтом в Стрию Львівської області, на цій посаді працювала до пенсії.

  «На мій погляд, для медика найважливіше любити людей, — переконана пані Марія. — Якщо любиш людей, працювати буде легко, усе буде вдаватися». Цікаво, що в медичному інституті жінка знайшла і свою долю. «Ми одружилися після другого курсу, — розповідає Марія Грицяк. — На четвертому курсі народився син. Тоді в інституті було мало сімей, а якщо й одружувалися, то переважно на старших курсах».

  Олена Солодовник нині живе в Долині. Після інституту поїхала в далекий сибірський Челябінськ на залізницю, де працювала лікарем-онкологом. Через п’ять років вона повернулася на Прикарпаття, працювала онкологом, акушер-гінекологом. Загальний стаж — 47 років. На пенсію вийшла лише рік тому. 

  Я завжди любила і пам’ятала свій університет і з задоволенням сьогодні приїхала на цю зустріч, — говорить пані Олена. — Спогадів з навчання багато. Студентські роки були найкращими. Дуже рада побачити всіх, хто приїхав, а особливо тішить, що навіть після стількох років ми всі один одного впізнаємо».

  Нагадаємо, У Франківську обрали найкрасивішу студентку медуніверситету

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!