У франківських лікарнях перебуває 624 пацієнти з коронавірусом

 • Сьогодні, 23 лютого, на  оперативній нараді у голови Івано-Франківська говорили про те, яка ситуація у місті з коронавірусом.

  Керівниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко повідомила, що за минулий тиждень до поліклінік міста з підозрами на грип або ГРВІ звернулися 3 137 осіб. Це на 25% більше ніж за попередній тиждень.

  З цієї кількості дітей було 1598. Це 51%. Школярів звернулося 1029. 

  У нас завжди на другу половину лютого, чи то початок березня є звернення від мешканців, щодо грипу чи ГРВІ. “На око” розпізнати чи це є коронавірус, чи сезонне захворювання трохи складно, але у нас на первинці є тести на антиген, який можна зробити одразу в лікаря і знати, чи у вас COVID-19 чи ні”, – каже Бойко.

  Додає, що казати про те, що зараз катастрофічно зросла кількість звернень через сезонні захворювання у лікарні не варто.

  Щодо коронавірусу, то у поліклініки Івано-Франківської ТГ за вчорашній день звернулася 251 особа, яким поставили діагноз “Підозра на COVID-19”. Також ще 110 людей отримали позитивні результати. 

  “Тобто наразі у нас є приблизно 400 осіб у яких підтвердили коронавірус. У наших лікарнях перебуває 624 особи з підозрою і підтвердженням COVID-19”, – додає Бойко.

  За вихідні зареєстрували 322 випадки коронавірусу. 

  До слова: Прикарпаття далі у лідерах за кількістю хворих на COVID-19

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!