У франківських маршрутках 40% пасажирів їздять безкоштовно

 • Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську розпочалися громадські обговорення проекту рішення «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування».

  Нагадаємо, що проект рішення передбачає:

  1. Погодження виконкомом граничного розміру тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 год до 20:00 год. – в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 год. до 23:00 год.  – у розмірі 7 гривень.

  2. Безоплатне перевезення пенсіонерів та пільгових категорій громадян приватними перевізниками з 10.00 год. до 16.00 год. здійснюється без обмежень. До 10.00 год. та після 16.00 год. безоплатне перевезення пенсіонерів та пільгових категорій громадян здійснюється у кількості 3 пільгових місць в кожному транспортному засобі, який обслуговує міські автобусні маршрути загального користування міста Івано-Франківська.

  Заступник керівника Управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк повідомив, що є методика розрахунку тарифів. Виходячи з обстеження пасажиропотоків по кожному маршруту, можна зробити висновок, що 40% їздять безкоштовно.

  Втім, один з мешканців обурився, що є відповідна техніка, і можна було зробити презентацію та говорити конкретно, а не загальними фразами.

 • «Є ноутбук, є обладнання. На слух такі формули важко сприймаються», – поділився пенсіонер Мирослав Возняк.

  Нагадаємо, Марцінків заборонив опрацювання питання про підняття тарифів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!