У Франківських новобудах на вул. Хіміків-Тролейбусна 12% квартир роздадуть учасникам АТО

 • Сьогодні, 11 серпня, відбулось  обговорення проекту рішення виконкому Івано-Франківської міської ради «Про проведення інвестиційного конкурсу на участь у будівництві житлового дому в мікрорайоні №4 на вул. Хіміків-Тролейбусна.

  DSC_2102

  Всі забудовники віднині можуть подавати свої проекти протягом місяця.

  Орієнтовно це будуть 9-поверхові будинки на два під’їзди. Загальна площа складе 4220 м2.

  12% житлової площі мають передати в комунальне розпорядження. «Але це не має бути сирець, а вже готова квартира. Повинна бути встановлена сантехніка, готова підлога, електрика, стіни та проведене опалення», – зазначив Володимир Ковальчук, начальник управління капітального будівництва.

  Якщо будинок має 78-80 квартир, то відповідно виділяється 8-10 одно- і двокімнатних помешкань. Термін реалізації проекту – від одного року до півтора. Але все залежить від інвестора, що за нього візьметься.

  Стосовно комунікацій, то головні магістралі там є, залишається тільки підвести воду і каналізацію до самого будинку.

  Відповідно до нових державних будівельних норм, усі нові проекти будівництва обов’язково мають облаштувати пандуси для інвалідів та людей з обмеженими можливостями.

  Керівник центру допомоги учасникам АТО Наталія Сербин зазначила, що її дещо здивував склад конкурсної комісії – в ній нема жодного представника ветеранів АТО.

  Нагадаємо, стало відомо, де і хто побудує нові квартири в Івано-Франківську.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!