У Галицькому районі планують вирішити проблему із питною водою

 • Днями у Галичі відбулася робоча нарада, на якій посадовці обговорили стан реалізації проекту, для вирішення проблеми питного водопостачання.

  Щоб забезпечити мешканців Галицького району якісною питною водою, заплановано будівництво нових водопровідних мереж для таких населених пунктів: міста Бурштин, сіл Поплавники, Демешківці, Придністров’я, Німшин, Слобідка Більшівцівська, Бовшів, Задністрянське та селища Більшівці. На ІІ етапі передбачено можливість подальшого підключення гілки водогону в напрямку населених пунктів Тустань, Дубівці, Лани, Маріямпіль, Різдвяни, Старий Мартинів та інших, інформує Івано-Франківська ОДА.

  «Проект вже був презентований і зроблено перші кроки для його реалізації. Особливістю цієї зустрічі є те, що ми маємо за допомогою спеціалістів, сформулювати стратегію досягнення кінцевої мети», – зазначив народний депутат Михайло Довбенко.

  На нараді зазначалося, що станом на сьогоднішній день створено робочу групу із проектування та будівництва водогону, затверджено районну програму «Питна вода», за кошти ДТЕК розроблено ТЕО. На часі – розробка календарного плану проектних робіт.

  До теми: У Галичі відкрили вольєр для ведмедів завбільшки в три футбольних поля

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!