У Городенці відкрили дитячий будинок сімейного типу

  • Днями в місті Городенка відбулася унікальна подія – урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу.

    В будинку буде жити велика родина Василя та Світлани Приймаків – батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу. Що таке дитячий будинок сімейного типу? Це – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя, яке бере на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

    В урочистостях, які відбулися біля будинку, першим мав слово Ковалик Іван Іванович – начальник обласної служби в справах дітей. Він привітав родину Приймаків з цією чудовою подією і приніс шановному подружжю щиру подяку за те, що вони вже підняли багатьох дітей і досі мають тісні зв’язки з дорослими своїми вихованцями, і не зупиняються на цьому, беруть до родини нових дітей.

    Далі слово було надано начальнику служби в справах дітей Городенківської райдержадміністрації Цюмпалі Андрію Петровичу. Він підкреслив, що дуже важливо діткам, які позбавлені можливості виховуватися батьками, побачити модель сім’ї, з якої вони можуть брати приклад в майбутньому своєму житті. Прекрасно, що в цій родині діти виховуються в християнських цінностях.
    Степан Михайлюк в своєму слові подякував батькам-вихователям і висловив сподівання, що дітки, виховані в цьому домі, стануть гідними громадянами України.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!