У Гошеві завершилися молодіжна піша проща (фото)

 • 22-25 серпня відбувалася Молодіжна проща до Гошівського монастиря та з’їзд молодіжних спільнот, які діють при василіянських монастирях.

  Івано-Франківськ, Львів, Дрогобич, Верхнє Синьовидне стали стартом для багатьох молодих тілом і душею людей, які бажали долучитися в паломництві до Гошівської ікони Божої Матері. Кілька днів учасники прощі з молитвою долали непростий маршрут, щоб подякувати Богові за вчинені добродійства. Крім того, у дорозі прочани молилися за добрі християнські сім’ї, захисників України та довгоочікуваний мир у нашій державі.

  У Гошеві на паломників чекали духовні майданчики, де обговорювались теми, пов’язані з християнським покликанням та щастям. Також відбувся патріотичний флешмоб й моління, кульмінацією яких стала Божественна Літургія, яку очолив о. Йосафат Фітель, голова молодіжної комісії Провінції Найсвятішого Спасителя отців Василіян.

  Своїм співом прочан радували християнський гурт “Sofi Band”, Отці Василіяни та Володимир Хозінський. Молодіжні чування, які розпочались опівночі, продовжили виступи християнських спільнот, що прибули на прощу.

  У неділю, 25 серпня, відбулась святкова Божественна Літургія, яку очолив о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Після Богослужіння на подвір’ї монастиря було встановлено пам’ятний хрест на згадку про цю подію. Спільна зустріч молоді завершилась уділенням Повного Відпусту, окропленням свяченою водою та обідом.

 • Читайте також: Врятували тільки стару ритуальну чашу: мешканці Новоселиці, де згоріла церква, розгрібають згарище (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!