У ГПУ встановили особи людей, які стріляли в майданівців

 • Генпрокуратура встановила конкретних осіб, які вели вогонь по активістах Євромайдану на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року.

  Про це в ефірі “Громадського ТБ” заявив прокурор Управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Роман Псюк, передає Еспресо.TV.

  “На сьогоднішній день сторона обвинувачення достеменно володіє даними про те, в окремих випадках, де кулі були виявлені в тілах – ми достеменно знаємо, з чиєї зброї ці кулі були випущені. Тобто зі зброї яких осіб ці кулі були випущені. Ці прізвища нами встановлені”, – заявив прокурор.

  За його словами, кулі виявлені як безпосередньо в тілах загиблих, так і на території місця трагедії: у фасадах будинків, на газонах, у стовбурах дерев.

  “На даний час встановлено 25 осіб. 18 бійців спецроти “Беркут”, двоє командирів, які також у розшуку. І п’ятеро осіб, які зараз перебувають під вартою. Дві справи у Святошинському суді, ще три сьогодні закінчені”, – зазначив Псюк.

  В той же час, в інтересах слідства, він відмовився називати поіменно список цих осіб.

  102619

 • Нагадаємо, СБУ виявила фрагменти 23 одиниць зброї, з якої стріляли по активістах у лютому 2014 року під час подій на Майдані, з них ідентифіковано – 12 одиниць.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!