У громадах Івано-Франківщини запровадять систему е-документообігу

 • Під час робочої поїздки на Львівщину заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Богдан Футерко зустрівся із представниками Львівської міської ради та ОДА.

  Із експертами із процесів цифровізації обговорили питання впровадження системи електронного документообігу для Івано-Франківської області.

  “Сьогодні важливо оптимізувати процеси управління даними у всьому ланцюгу в найкоротші терміни. Ефективною стане запровадження нової системи е-документообігу в територіальних громадах області”,- наголосив Богдан Футерко.

  Система автоматизації документообігу – це багатокористувальницька комп’ютерна програма, впроваджена в установах, яка дозволяє організувати спільну роботу співробітників із різними електронними документами. Впровадження електронного документообігу (ЕДО) дозволить створити єдине сховище даних, систематизувати, прискорити і впорядкувати діловодство.

  “Варто відзначити такий вид СЕД, як ECM система (Enterprise Content Management). Це цілий комплекс програм для управління всім корпоративним контентом установи, діловими процесами і спільною роботою співробітників. СЕД класу ECM вирішує найширший спектр завдань в галузі автоматизації документообігу, включно з забезпеченням введення електронних документів (сканування), оцифровки (розпізнавання), безпеки зберігання та інших операцій з документами”,- зазначив заступник голови Львівського КП “Міський центр інформаційних технологій” Дмитро Довбета.

  Читайте також: Туристичний збір на Прикарпатті склав 6,8 мільйона гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!