У хатньої робітниці Медведчука вилучили майже пів мільйона доларів та 87 тисяч євро

 • Хатня робітниця, яка працювала в домі Віктора Медведчука, мала дуже непогану “зарплату”. У жінки під час обшуків знайшли сотні тисяч доларів.

  За словами генпрокурорки Ірини Венедіктової, правоохоронці провели обшук в помешканні жінки. Там знайшли величезну кількість доларів та євро, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  У звичайної хатньої робітниці знайшли вдома 467 тисяч доларів та 87 тисяч євро.

  Обшук був санкціонований судом. Його провели в межах кримінального провадження, яке порушили проти Віктора Медведчука, про фінансування дій, вчинених з метою насильницького захоплення влади, повалення конституційного ладу, зміни меж територій або державного кордону України.

  Венедіктова жартує, що жінці, мабуть, серйозно пощастило потрапити на таку роботу.

  “І знову-таки – ви скажете, що рано бити у дзвони, а раптом спадщина, хтось позичив, накопичила, продала щось, це ж життя. Так, вона така: корислива, везуча, продумана, сучасна хатня робітниця Медведчука”, – зазначає генпрокурорка.

  Додамо, яхту Royal Romance Віктора Медведчука, яку на початку березня арештували в Хорватії та передали для Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та менеджменту активами, збираються виставити на продаж. Усі гроші спрямують в український бюджет. Приблизна ціна яхти – аж 200 мільйонів доларів.

 • Як повідомляв “Галицький кореспондент”, ФСБ намагалась вивезти Медведчука до Придністров’я, а потім – до Москви

  До теми: жодного слова про війну: дружина Медведчука дала пресконференцію в Москві

  Нагадаємо, Медведчук просить Путіна і Зеленського обміняти його на захисників і мешканців Маріуполя

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!