В Івано-Франківську говорили про активну популяризацію велосипедного руху (ФОТО)

 • 8 серпня в Івано-Франківську платформа «Тепле Місто» провела другий «Міський велофорум». Його мета – показати і обговорити різноманітні проекти та ініціативи, які популяризують велосипедний рух в Івано-Франківську та зібрати активних і небайдужих містян, які ці проекти втілюють в життя.

  «Міський вело форум» – абсолютно відкритий громадський захід, тому право виступу буде надано усім охочим: представникам громадського сектору, місцевої влади, бізнесу та індивідуальним учасникам», – розповів координатор програми «Тепле веломісто», активіст Віктор Загреба.

  У програмі нинішнього «Велофоруму», який відбувся в Urban Space 100, обговорили відразу шість напрямків та проектів, так чи інакше пов’язаних із велосипедним рухом у столиці Прикарпаття.

  Зокрема, мова йшла про програму «Університет, дружній до велосипедистів»: облаштування велостоянок біля усіх корпусів Медуніверситету завдяки перемозі у всеукраїнському конкурсі проектів «Еко-Україна».

  Не оминули організатори форму й актуальну на сьогодні тему облаштування велодоріжки на Набережній ім. Стефаника та переосмислення організації руху на цій вулиці. Про це розповів один з ідейних натхненників проекту, архітектор Андрій Коман.

 • Разом із тим була озвучена цікава ініціатива встановлення 100 велостоянок в центрі Івано-Франківська завдяки об’єднаним зусиллям «Теплого Міста», Федерації велоспорту та компанії «UTeam».

  Насамкінець йшла мова про долучення Івано-Франківська до «Європейського тижня мобільності», який відбудеться 16-22 вересня 2015 року.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!