У Івано-Франківську молитимуться за вагітних та дар батьківства

На свято Різдва Пресвятої Богородиці, 21 вересня, в Івано-Франківському катехитичному центрі при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, молитимуться за вагітні подружжя, а наступного дня, в суботу, 22 вересня, відбудеться день благословення сімей, які ще не мають дітей, повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Обидва заходи розпочнуться о 15:00 годині.

21 вересня Богослужіння відкриє молебень до Богородиці, а опісля молитви, відбудеться чин віддання кожної сім’ї під опіку Пресвятої Родини. В цей день також буде можливість приступити до мощей св. Валентина:

«Цією молитвою хочемо просити Господнього благословення для кожної жінки, кожної сім’ї, яка готується привести на цей світ Божий дар – дитину», – каже ініціатор заходу о. Юрій Прилепський, голова комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії.

22 вересня захід розпочнеться молебнем до Ісуса Христа, опісля відбудеться молитва “Над бездітним подружжям”. Крім цього, всі охочі зможуть помолитися до мощей св. Пантелеймона Цілителя:

«Святі Йоаким і Анна, пам’ять яких будемо відзначати цього дня, були людьми праведними, віруючими і все своє життя чекали і дочекались на найбільше чудо, яке народжується в сім’ї – це дитя Пречисту Богородицю. Ми також бажаємо сказати подружжям, які ще не мають дітей, що вони мають вірити, молитися і просити і Бог обдарує їх дитям», – каже організатор о. Юрій.

До теми: Дев’ять особливих місяців: у Франківську презентували книгу про вагітність

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!