У Івано-Франківську нон-стоп читали «Quo Vadis» Сенкевича

 • 3 вересня в Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську відбулося читання відомого роману Генрика Сенкевича «Камо грядеши» (Quo Vadis) – про силу віри перших християн, силу любові та занепад Римської імперії.

   

  Захід проходив у рамках V сенкевичівських читань, які від 2012 року організовуються в Польщі та поза її межами.

  14256419_1302147553158799_1515996194_n

  З 12 до 22 год. в приміщенні центру польської культури на вул. Січових Стрільців легендарний твір лауреата Нобелівської премії (1905 р.) читали представники польських етнічних спільнот Івано-Франківська, очільники й члени польських культурних товариств і організацій, а також всі охочі, яких виявилося чимало.

  Зокрема твір Сенкевича прозвучав у виконанні директора центру польської культури Мар’ї Осідач, координатора проектів центру польської культури Анджея Леуша, голови Товариства польської культури ім.Ф.Карпінського Ванди Рідош, магістра польської філології Опольського університету, вчителя польської мови в Івано-Франківську Ренати Кленчанської  та ін.

 •  

  Також у заході взяли участь відомий український письменник Тарас Прохасько, поет і журналіст Володимир Гарматюк, поетеса та науковець Юлія Судус.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!