В Івано-Франківську відбудеться презентація антології «Поезія без укриття»

 • 4 серпня о 15:00 у Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка відбудеться презентація книги “Поезія без укриття”.

  Антологія «Поезія без укриття» – це художня фіксація вражень першого місяця повномасштабної війни, погляд на війну зсередини і ззовні. Ці рядки зароджувалися під гул сирен в укриттях, під гуркотняву коліщат евакуаційних потягів, і разом з тим – вірші тих, хто бореться за перемогу і на передовій, і у слові.

  До антології увійшли вірші 70 українських поетів. У книзі представлені твори поетів із Бучі, Ірпеня, Борисполя, Білої церкви, Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Полтави, Черкас, Хмельницького, Рівного, Луцька, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Вінниці, Кропивницького, Дніпра, Миколаєва, Херсона, Червонограда, Лубен, Олександрії та багатьох інших міст.

  Під час зустрічі всі охочі з перших вуст зможуть дізнатися, як з’явилася книга, яка є свідком війни та почути поезію, написану серед сирен і вибухів.

  🔹Надія Гармазій – упорядниця та співавторка “Поезії без укриття” розповість про зародження ідеї створення цієї книги війни та необхідність художньої фіксації певних моментів історії, коли відчуття ще зовсім живі.
  🔹Ірена Яніцька – дизайнерка та співавторка антології додасть розуміння, як це робити книгу про війну між сиренами і ракетами, коли завтра може не настати.
  🔹Василь Карп’юк – видавець та співавтор цієї символічної хроніки протистояння, розповість чому треба зберегти художнє відображення цієї війни та важливість культури в час війни.

 • 25% з кожного проданого примірника перераховуються для ЗСУ.

  До теми: 166 слів про Франка: в Івано-Франківську оголосили конкурс есеїв

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!