В Івано-Франківську встановили пам’ятну дошку загиблим в АТО правоохоронцям

  • 22 лютого у Івано-Франківському коледжі фізичного виховання відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку на честь загиблих у зоні АТО правоохоронців – Дмитра Пацино та Петра Остап’юка, а також кількох військовослужбовців Національної гвардії.

    Петро Остап’юк загинув 29 травня 2014 року в збитому терористами гелікоптері «Мі 8» поблизу м.Слов’янськ на Донеччині. Дмитро Пацино загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла біля села Катеринівка. На пам’ятній дошці також вписані імена ще трьох полеглих військовослужбовців Івано-Франківщини: Миколи Самака, Володимира Суслика та Андрія Бистрова.

    Директор коледжу Любомир Пасічняк, який виступив з ініціативою встановлення пам’ятної дошки колишніх учнів коледжу, відзначив, що вшанування пам’яті загиблих – це обов’язок живих. Висловив подяку матерям за виховання синів, які стали зразком відданості службовому обов’язку.

    Після почесного відкриття пам’ятника, настоятель місцевого храму відслужив поминальну панахиду за загиблими та провів обряд освячення.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!