У Івано-Франківську визначили переможців конкурсу «Школа має талант – 2020»

 • 1 червня, в День захисту дітей, відбувся надзвичайно емоційний фінал проєкту «Школа має талант». Цей конкурс вже декілька років поспіль дарує талановитій шкільній молоді шанс безкоштовно здобувати якісну вищу освіту в Університеті Короля Данила та розвивати свої уміння разом з продюсерським центром «Star team». Цьогоріч кастинги проєкту відбувались нестандартно.

  Ще до карантину журі встигло побувати в декількох містах Івано-Франківської області, але після впровадження карантину кастинги було перенесено в онлайн-режим.

  За головні призи проєкту «Школа має талант 2020» змагалося понад 500 конкурсантів. Перед тим, як оголосити переможців конкурсу, організатори потішили учасників зворушливим онлайн концертом вихованців ПЦ «Star team» та переможців попередніх сезонів проєкту.

  «Звісно, карантин вніс певні корективи до проведення фіналу, тому дистанційно було визначено Гран-прі конкурсу, а призовий фонд грантових можливостей збільшили на максимальну можливу кількість, тому щасливих призерів так багато. Також в фіналі були
  призи від партнерів конкурсу, зокрема БК «Blago developer» подарувала планшет Литвину Нікіті з міста Слов’янськ, який вразив журі не тільки своїм талантом, а й життєвою історією. А особливий приз від продюсерського центру «Star Team» – запис пісні отримала Проців Софія», – розповідає Віцепрезидент УКД Мирослав Луцький.

  За словами однієї з організаторів проєкту, керівниці продюсерського центру «Star Team» Ірини Батюк, журі визначали переможців впродовж трьох днів та разом з УКД вирішили збільшити кількість учасників, що отримають призові місця.

 • Так, учасники, що посіли перше місце отримали грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила, учасники, що посіли другу сходинку – частковий грант на навчання (50% вартості), школярі, що опинились на третьому місці – частковий грант на навчання (30% вартості). Гран-прі ж передбачає не лише безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила, а й грошову винагороду 1000 гривень.

  Нагадаємо, Франківський “Карітас” оголосив фотоконкурс “Родинні обійми”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!