У Івано-Франківську запрацює інклюзивна крамничка

 • Із 7 грудня в Івано-Франківську запрацює соціальна крамничка, в якій продаватимуть вироби дітей з особливими потребами. Крамницю відкривають у межах проєкту “Інклюзивна взаємодопомога”.

  Про це розповіла голова ГО “Об’єднані любов’ю” Марія Червак, пише “Суспільне”.

  Соціальна крамничка працюватиме на першому поверсі народного дому “Просвіта”. Там виділили окремі стелажі та місце, де розмістять вироби діток.

  “Будь-хто може зайти і придбати собі якусь роботу. Це буде хороший сувенір чи керамічна іграшка в українському стилі, якась звичайна прикраса на ялинку, дерев’яна іграшка чи різана свічка на Святвечір. Ми готові забезпечити подарунками. Головне, щоб діти були задоволені, та клієнти знайшли те, що шукали”, – додала Марія Червак.

  Очільниця пояснює, що проєкт реалізовують за підтримки благодійного фонду “Відродження”. В організації розширюють свою діяльність та ще більше працюють над реабілітацією дітей.

  “Зараз ми змогли розширити свою роботу. Перш за все, це відкриття кулінарної школи, школи вишивки, продовжуємо також роботу у майстернях гончарства, кераміки, ткацтва, прядіння, розвиваємо роботу по дереву та з підручними матеріалами”, – розповідає Марія Червак.

  Такі майстер-класи для інклюзивних дітей проводять щодня о 15:00 та 16:30. Уроки відвідує приблизно 40-50 дітей, додає Марія Червак. Кожен вихованець обирає собі ту майстерню, в якій хоче працювати.

  “Є десь 10-12 діток, які відвідують усі майстер-класи за можливості. Звичайно, усі на уроки приходять із батьками. Зараз у нас є карантин вихідного дня, тому у нас дуже стислий графік. Але діти готові навіть у вихідні зустрічатися”, – сказала Марія Червак.

  Керівниця ГО “Об’єднані любов’ю” додає, продаючи товари своїх дітей, батьки зможуть відчувати додаткову забезпеченість та захист, зокрема, й під час карантину.

  В організації також готуватимуться до відкриття власного сайту, на якому можна буде купити товар.

  До теми: У Калуші проведуть благодійний ярмарок для дітей, до яких не приходить Миколай

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!