У Івано-Франківську запустять проєкт, який має збільшити безпеку в місті

 • У Івано-Франківську реалізовуватимуть проєкт «Безпечне майбутнє».

  Проєкт «Безпечне майбутнє» має на меті побудову чотирьох Дата-центрів у кожному з міст-партнерів: Івано-Франківськ, Солотвино, Бая-Маре та Сігет.

  Дата-центр буде знаходитись у комунальному приміщенні на стадіоні «Рух» та складатиметься з наступних секторів: серверна частина (місце розташування серверів для аналізу та обробки даних), центру оперативного реагування (робочі місця для диспетчерів служб, задіяних в роботі Дата-центру) та приміщення з бек-апами (зберігання інформації). 

  До серверів Дата-центру в межах єдиної спільної системи будуть під’єднані відеокамери, розташовані на території громади Івано-Франківська: як ті, які в місті вже встановлені, так і ті, які будуть додатково придбані в межах бюджету проєкту.

   “Проєкт покликаний збільшити безпеку в місті в декілька раз.  Ми будемо в рамках цього проекту будувати центр оперативного реагування приміщення з бек-апами (зберігання інформації) під’єднувати всі відеокамери ставити аналітику, і відповідно збільшувати рівень оперативного реагування всіх служб безпеки Франківська. Іноземні партнери через пандемію не змогли приїхати, але прислали відео привітання з початком нашого проекту. Сьогодні ми обговорили плани на найближче майбутнє. 600 000 євро бюджет цього проекту для нашого міста. Вибрали 45 найбільш необхідних місць для встановлення хороших камер відеоспостереження. Інформація на камерах буде зберігатися до 30 днів”, – зазначив директор департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків,  туризму та промоцій міста Ігор Попадюк.

  Своїм досвідом поділилася також і секретар Солотвинської ради. Вона наголосила, що у їхній громаді проект вже реалізовують.

 • Дата-центр стане основою для подальшої розбудови розумного міста («Smart Ivano-Frankivsk»). Він створить можливості для розвитку нових проєктів у таких сферах, як управління муніципальним транспортом, електронна освіта, геоінформаційні системи, управління дорожнім трафіком тощо.

  До теми: Проєкт “Бойківська сіль” успішно пройшов експертне оцінювання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!