У Кабміні розповіли, коли Україна може розраховувати на членство в ЄС

 • На вступ України до Європейського Союзу може піти сім років. Оскільки для цього необхідно імплементувати великий масив законодавства ЄС.

  Про це заявила гендиректор Урядового офісу з координації євроінтеграції Наталія Форсюк, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РБК-Україна”.

  “Вважаю, що немає (шансів вступити в ЄС в 2023 році, – ред.). Це неможливо процедурно, а не тому, що Україна не впорається. За аналізом, сім років – це дуже добре. Я думаю, що виходити треба з цього”, – заявила вона.

  Форсюк пояснила, що процедура вступу до ЄС буде тривалою, оскільки треба виконати рекомендації з виведення Єврокомісії. За її словами, за всіма умовами в України є прогрес – їх треба виконати, а не починати щось заново.

  Вона додала, що після цього країни ЄС повинні підтримати відкриття переговорів з Україною, а Київ – почати імплементувати законодавство Євросоюзу, що є тривалою процедурою.

  “Раніше цього часу – дуже малоймовірно через ту величезну кількість законодавства, яке нам треба не тільки прийняти, а й імплементувати в наше повсякденне життя. Тобто ми повинні повністю жити за законами Європи – економічно, політично, судово. Це не може статися за рік”, – підкреслила вона.

  Нагадаємо, Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!