У калушанина під час прогулянки виявили амфетамін

 •  
  Нацгвардійці під час патрулювання на площі Героїв виявили в калушанина психотропну речовину.
   
  Суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення 42-річного місцевого мешканця, який незаконно зберігав психотропну речовину – амфетамін, пише “Галицький кореспондент“, посилаючись на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області.
   
  На суді чоловік розповів, що на початку червня 2022 року перебував в м. Калуш, де неподалік одного будинку знайшов полімерний пакет із амфетаміном. Знайдений пакет поставив до своєї сумки.
   
  Згодом обвинувачений, перебуваючи на площі Героїв, був зупинений працівниками Національної гвардії України та в подальшому добровільно видав поліцейським полімерний пакет із вмістом психотропної речовини.
   
  Згідно висновку експерта психотропна речовина виявилася амфетаміном в кількості 0,2370 грама, обіг якої в державі обмежено.
   
  Допитаний у судовому засіданні, обвинувачений свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні визнав в повному обсязі. Найдену психотропну речовину, як він пояснював, не мав наміру продавати.
   
  У процесі розгляду суд прийшов до висновків, що вина обвинуваченого доведена повністю, а його протиправні дії кваліфікуються за ч. 1 ст. 309 КК України як незаконне придбання та незаконне зберігання психотропної речовини без мети збуту.
   
  Таким чином суд призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 000 гривень. Одночасно стягнув з чоловіка на користь держави 1510,24 грн за проведення судових експертиз.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!