У Калуші будівельників оштрафували на понад 120 тисяч гривень

 • За дев’ять місяців 2019 року, за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) виніс 11 постанов.

  Відповідно до них, на суб’єктів містобудування наклали адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 120 тис. 700 гривень, з яких 85 тис. грн сплатили в добровільному порядку, повідомляє Калуш ФМ з посиланням на дані від пресслужби Калуської міськради.

  Постанови про накладення стягнення на замовника, який здійснював будівельні роботи на вул. Гайдамацькій, 46А, та на замовницю, яка здійснювала будівельні роботи на вул. Каракая, 4/72, на суму 27 тис. 200 грн передали до Калуського міськрайонного відділу ДВС для стягнення в примусовому порядку.

  Постанову від 25.09.2019 року про накладення стягнення на замовника, який здійснював будівельні роботи на вул. Б. Хмельницького, 47/8 в сумі 8 тис. 500 грн вручили суб’єкту містобудування для виконання.

  Крім того, у Калуському міськрайонному відділі ДВС перебувають на виконанні постанови по справах про адміністративні правопорушення, винесені начальником відділу ДАБК у 2018 році щодо суб’єктів містобудування, які здійснювали будівельні роботи на об’єктах на вул. Б. Хмельницького, 30, та пр. Лесі Українки, 12Б, на суму 100 тис. 276 грн.

  Згідно з постановою про закінчення виконавчого провадження від 07.06.2019 року з замовника стягнуто штраф у сумі 8 тис. 500 грн (постанова від 16.10.2018 року).

 • Городянам нагадують, що виконання будівельних робіт без відповідного документа, передбаченого Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», вважається самочинним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно із законом.

  Читайте також: у Калуші перевірили місцевих перевізників.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!