У Калуші через обурених пенсіонерів перервали сесію міської ради

Сьогодні, 22 лютого, у Калуші на сесії міської ради знову не обійшлося без скандалу.

Слово захотів взяти Нестор Литвин – представник ініціативної групи пенсіонерів, котрі подали в суд на міську раду, вимагаючи пільгового проїзду в громадському транспорті без обмежень.

Міський голова поставив питання на голосування, проте “за” проголосувало лише 10 депутатів. Обурений пенсіонер піднявся до президії та сів під нею в знак протесту. До нього приєднались його товариші.

Здійнявся скандал, в ході якого депутати кричали: “Скільки можна про одне й те саме?” і “Тут вам не віче”. Нестор Литвин на це відповів, що “з депутатів ніякого толку, лише повітря псують”. Щоб врегулювати конфлікт, міський голова Ігор Матвійчук оголосив на сесії перерву.

Після неї слово пенсіонеру все ж дали. Він взявся критикувати міського голову та депутатів за підвищення зарплат заступникам мера та меру, за поганий стан благоустрою і за закритість органів влади.

“Ви багато говорите, але нічого не виконуєте. Будьте хоч трішки людиною! Чому ви не йдете назустріч пенсіонерам? На місці вашої дружини я би вас, пане голово, давно лишив. Якщо буде так і далі, будемо блокувати міську раду”, – висловився Нестор Литвин.

“Я не думаю, що є потреба коментувати щось із цього виступу”, – сказав міський голова Ігор Матвійчук.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, 25 січня у Калуші пенсіонери звинуватили мера у “відкаті” від перевізників. А міський голова Ігор Матвійчук, відповідаючи на звинувачення, запропонував звернутися до поліції.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!