У Калуші чоловік незаконно торгував рибою та раками

 • 27 листопада 2019 року близько 9 години івано-франківські рибпатрульні, під час здійснення контролю на місцях торгівлі харчовими продуктами, зафіксували випадок незаконного збуту водних біоресурсів на ринку по вул. Дзвонарській в місті Калуш.

  Мешканець Бурштина продавав рибу семи видів (карась – 50 шт., плітка – 40 шт., короп – 15 шт., судак – 11 шт., білий амур – 11 шт., щука – 8 шт., товстолоб – 3 шт.) та 39 шт. раків загальною кількістю 177 екз. та вагою 94 кг без належних документів. Про це повідомляє обласний рибпатруль.

  Продавці мають право торгувати рибою, ікрою та водними безхребетними лише за умови наявності документа, що підтверджує законність їх придбання (товарно-транспортна накладна, в якій зазначено звідки отримано рибу, ікру, раків тощо), та сертифіката якості (виданого за результатами досліджень акредитованої лабораторії, розміщеної на продовольчому ринку). Торгівля водними біоресурсами без відповідних документів є незаконною.

  На продавця складено адмінпротокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Товар, що незаконно реалізовувався, вилучено. Матеріали справи готуються для направлення до суду.

  За порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу винних осіб притягують до відповідальності. Стаття 88-1 КУпАП передбачає накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу за рішенням суду.

 • В Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80. За цим номером громадяни можуть повідомити рибпатрульним інформацію про браконьєрство, продаж заборонених знарядь лову і незаконний збут водних біоресурсів для вжиття заходів реагування та притягнення винних осіб до відповідальності.

  Читайте також: У Калуші чоловік обікрав кіоск

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!