У Калуші чоловік побив свідка Єгови його дерев’яним стендом

 • Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі побиття свідка Єгови. Випадок стався ще у 2017-му, але справа тягнулася понад два роки.

  4 липня 2017-го року двоє свідків Єгови перебували на вулиці Богдана Хмельницького в Калуші, неподалік магазину «Ваша Оселя». Вони  проповідували своє вчення Біблії та безплатно розповсюджували релігійну літературу «Свідки Єгови», яка знаходилась на спеціально пристосованому дерев’яному стенді.

  Того ж дня, близько 13:30 мешканець Калуша підійшов до них та висловлюючи в бік останніх образливі слова, схопив дерев’яний стенд, на якому була розміщена релігійна література та завдав удар стендом в ліву гомілку одного з чоловіків.

  Він спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді садна та синця в ділянці лівої гомілки, які згідно з висновком експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень.

  Під час судового процесу стало відомо, що нападник і потерпілий уклали угоду про примирення. Обвинувачений сказав, що розкаюється у вчиненні кримінального правопорушення, вибачився перед потерпілим, повністю визнає свою вину у вчиненні злочину, має постійне місце проживання, вчинив цей злочин під впливом тяжких особистих обставин.

  Раніше він до кримінальної відповідальності не притягався, після вчинення цього злочину інших злочинів не вчиняв, а також, за словами чоловіка, він позбувся почуттів релігійної нетерпимості до осіб, що сповідують релігію Свідків Єгови.

  15 листопада 2019 року суд, вивчивши всі обставини цієї справи, виніс вирок. Нападнику призначили покарання у вигляді 100 годин громадських робіт. А позивачі відмовилися від свого цивільного позову та не стали стягувати з чоловіка компенсацію.

  Нагадаємо, В Яремче молодик під дією наркотиків побив і пограбував іноземця

  Фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!