У Калуші десятикласники підуть у школу без підручників

 • За кілька днів у школах міста розпочнеться навчальний процес. Проте не всі школярі зустрінуть перше вересня із підручниками. Учні п’ятих і десятих класів отримають їх лише в середині, а то і в кінці вересня.

  Проблема із забезпеченням школярів новими підручниками спостерігається в Україні вже не вперше. Проте вирішення цього питання залежить безпосередньо від Міністерства освіти і науки України, яке займається визначенням підручників, їх друком та фінансуванням. Прискорити цей процес на місцях нема можливості, пише КалушFM.

  Як повідомила начальниця управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, наразі завозять книжки для 5 класу. Проте станом на 31 серпня Калуш отримав лише 43% від потреби.

  Без нових підручників також залишаються і учні 10-их класів, які почали навчатися за новими держстандартами ще з початкової школи. Для них, як і для п’ятикласників, підручники обіцяють забезпечити до середини чи кінця вересня.

  Проте з підручниками з біології та хімії для 10 класу Міністерство освіти до цього часу ще не визначилося, тож їх і не почали друкувати.

  За словами Ірини Люклян, на навчальний процес відсутність нових підручників не вплине, оскільки разючих змін в новій програмі нема. Допоки не надійдуть нові книжки, школярі користуватимуться підручниками попередніх років, а також матимуть можливість скачувати електронні версії нових.

 • Щодо учнів всіх інших класів, то вони забезпечені підручниками повністю.

  До теми: Школярі Івано-Франківська отримають нові підручники

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!