У Калуші діти-волонтери продають патріотичні листівки та наклейки, щоб допомогти ЗСУ

 • Дітей-волонтерів можна зустріти у дворах Калуша або посеред вулиць міста.

  Вони пропонують вироби власного виробництва, придбати узвар чи лимонад тощо. І роблять це дуже наполегливо, не вагаючись, впевнені у результаті, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міського голову Калуша Андрія Найду.

  «Зустрілися й мені по дорозі Ігор та Володимир. Хлопці навчаються у різних закладах у 6-ому та 4-ому класах. Про волонтерство почули від друзів і вирішили долучитися до збору коштів для захисників. Розповідають, що дуже радіють, коли вдається щось продати. Але інколи перехожі не дуже радо зустрічають. Хлопці переживають, щоб люди їх розуміли, що всі кошти підуть на ЗСУ. Сьогодні вони пропонують патріотичні листівки та наклейки. Дуже пишаються, що «ходять на роботу» і вірять у небайдужість мешканців», – йдеться в повідомленні.

  Нещодавно найменші вихованці Калуської організації Спілки української молоді готували та продавали лимонад для придбання Starlink для бійців. А діти з вулиці Литвина передали капелану о. Федору Морозу зібрані 4637 грн на потреби ЗСУ.

  «Ось такі вони – діти війни. Підтримаймо їх! Вважаю, що це дуже гідні вчинки. Віримо, знаємо – перемога скоро!», – наголошує Найда.

 • Читайте також: Волонтери з Краматорська виготовляють меблі для переселенців у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!